www.BIOKRBY-LEVNE.eu  Bio krby pro každého  Široká nabídka bio krbů a příslušenství pro ČR a SK 

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

Jelikož se tímto oborem zabýváme již více jak přes 6 let, tak Vám velice rádi  poradíme s výběrem Vašeho BIO KRBU. U zboží , které je skladem provádíme odeslání již v den objednávky, nejpozději následující den po objednávce. Zákaznící z Hradce Králové a Pardubic ( při objednávce nad 2 000,- Kč  a uskutečněné platby předem na účet )  mají možnost doručení až do domu bez platby dopravného  . Reklamace řešíme převážně výměnou zboží za nové, nemusíte tedy čekat 30 dnů na vyřízení Vaši reklamace. Před odesláním objednávky každý kus zboží řádně kontrolujeme.

 

Jsme tu pro Vás tým www.biokrby-levne.eu


CO JSOU BIO KRBY
POPIS BIO KRBŮ

Krby bez komínů ve Vašem bytě, kanceláři, restauraci ? Sháníte jednoduché, nenáročné řešení  na údržbu? Ano je to možné a my vám toto nabízíme  díky našim bio krbům a to vše bez jakékoliv stavební úpravy. Bio krby spalující speciální biolíh neboli bioethanol  poskytují pouze teplo a světlo bez splodin a popelu.

Tento biolíh je upraven tak, aby hořel  přirozeným žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Nepotřebujete žádný komín a proto jsou bio krby  vhodné pro umístění  na Vámi zvolené místo do Vašeho domu, do bytu nebo kanceláře . Jsou unikátním designovým doplňkem v prostorách, kde si klasická krbová kamna či vložku nemůžete dovolit, neboť nepotřebují připojení ke komínu. Do spalovací komory nalijete biolíh, zapálite  a během malé chvilky máte  příjemný otevřený oheň.

Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O.

Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání.

Bio krby neposkytují jen optické potěšení z žívého ohně, ale také se u krbu zahřejete. Tepelný výkon u námi nabízených krbů se pohybuje od 1kW až do 4,5 kW. Výkon krbu je závislý na velikosti spalovací komory , na počtu spalovacích komor v určitém modelu bio krbu, na druhu použitého biopaliva. .

Tyto krby jsou především konstruovány proto aby navodily ve Vaší domácnosti příjemnou atmosféru otevřeného ohně, jsou brány spíše jako dekorativní záležitost.  Na provozování bio krbů není zapotřebí dalšího povolení, jelikož nepodléhají žádným předpisům, spadají do stejné kategorie, jako je svíčka. To znamená, že mají samostatné místo hoření a nejsou spojený se stěnou.

Místnost,ve které je umístěn Bio-krb, musí mít minimálně 44 m3(například při výšce stropu 2,3 m musí být plocha místnosti větší než 20 m2).

Jejich obsluha a údržba je navíc jednoduchou záležitostí. Vyberte si z naší široké nabídky závěsných, stolních a nebo přenosných bio krbů.

Tým www.biokrby-levne.eu